• Transfer

Cyklovýlet (21-22. června)

Updated: Sep 1, 2019


Poslední akce oddílu byla takovým rozloučením s koncem školního roku.

Při té příležitosti jsme uspořádali zahradní párty na sborovém domě, kam uvítali i ti žáci ze ZŠ Nempomucká, kteří s námi nejeli v sobotu na cyklovýlet.

Cyklisté ještě v pátek vyrazili na krátký výlet na Děvín - krásnou vyhlídku nad Prahou, zbytek skupiony šel hrát hry do přilehlého parku Waltrovka.

Poté jsme se již všichni sešli a povídali a opékali do noci, pal se šlo spát do mobilního domku.


Druhý den ráno jsme se rozloučili s těmi, kteří nejeli na kola a vyrazili jsme na trasu, která vedla přes parky Jihozápadního města na ořech a do Černošic.


Nejnáročnější pro nás jistě byl přejezd údolím Radotínského potoka, kde jsme zdolávali úzkou zablácenou cestičku s kopřivami, kořeny a kameny.


Těsně před Černošicemi nás chytl první plavák - před deštěm jsme se schovali do cvyhlášené cukrárny kousek od vlakové stanice.


Po krátké poradě jsme se navzdory proměnlivému počasí rozhodli pokračovat podle původního plánu a dojet k jezu před Mokropsy, kde jsme zažili osvěžující koupačku.


Zpáteční cesta byla doprovázena krátkými deštíky, ale dojeli jsme statečně až do cíle.

81 views0 comments
Transfer

Celý náš tým tvoří dobrovolníci ze sboru Jednoty bratrské v Praze. Dlouhodobě pracujeme s dětmi ve věku základní školy. Máme zkušenosti s vedením a organizací volnočasových aktivit, letními tábory a cestovními tábory po Evropě (Francie, Španělsko). 

Více zde

 

© 2019 - 2020 by CW design. Vytvořeno pomocí Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now