• Transfer

Cyklovýlet (21-22. června)

Updated: Sep 1, 2019


Poslední akce oddílu byla takovým rozloučením s koncem školního roku.

Při té příležitosti jsme uspořádali zahradní párty na sborovém domě, kam uvítali i ti žáci ze ZŠ Nempomucká, kteří s námi nejeli v sobotu na cyklovýlet.

Cyklisté ještě v pátek vyrazili na krátký výlet na Děvín - krásnou vyhlídku nad Prahou, zbytek skupiony šel hrát hry do přilehlého parku Waltrovka.

Poté jsme se již všichni sešli a povídali a opékali do noci, pal se šlo spát do mobilního domku.


Druhý den ráno jsme se rozloučili s těmi, kteří nejeli na kola a vyrazili jsme na trasu, která vedla přes parky Jihozápadního města na ořech a do Černošic.


Nejnáročnější pro nás jistě byl přejezd údolím Radotínského potoka, kde jsme zdolávali úzkou zablácenou cestičku s kopřivami, kořeny a kameny.


Těsně před Černošicemi nás chytl první plavák - před deštěm jsme se schovali do cvyhlášené cukrárny kousek od vlakové stanice.


Po krátké poradě jsme se navzdory proměnlivému počasí rozhodli pokračovat podle původního plánu a dojet k jezu před Mokropsy, kde jsme zažili osvěžující koupačku.


Zpáteční cesta byla doprovázena krátkými deštíky, ale dojeli jsme statečně až do cíle.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Instagram

Transfer

Celý náš tým tvoří dobrovolníci ze sboru Jednoty bratrské v Praze. Dlouhodobě pracujeme s dětmi ve věku základní školy. Máme zkušenosti s vedením a organizací volnočasových aktivit, letními tábory a cestovními tábory po Evropě (Francie, Španělsko). 

Více zde

 

Napište mi

© 2019 - 2020 by CW design. Vytvořeno pomocí Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now