• Transfer

Dobřív - vánoce 2018

Updated: Apr 18, 2019

V pátek jsme se sešli na Smíchovském nádraží a vydali jsme se vlakem do Hrádku u Mirošova, odkud jsme se vydali do Dobříva. Když jsme přijeli, měli jsme již uvařený guláš, takže jsme si vybalili a šli jsme se najíst. Bylo několik nových účastníků, takže jsme si zahráli pár her na seznámení, potom jsme si zazpívali pár písniček a šli jsme spát.


V sobotu ráno nám Mína udělala k snídani míchaná vajíčka, potom jsme se všichni teple oblékli a vypravili se na celodenní výlet. Chvíli jsme šli všichni dohromady, ale potom jsme se rozdělili do týmů. Jeden z úkolů byl, že jsme si museli najít jídlo a potom si rozdělat oheň, abychom si mohli klobásy opéct. Následoval návrat do kaple a zasloužený odpočinek.


Potom jsme zpívali, a následně nahrávali, písničku I SEE FIRE


Dali jsme si k večeři bramboračku a vydali jsme se hrát noční frisbee. Vyhrál Viktorův tým, ale všichni si hru užili.


V neděli ráno jsme si dali k snídani vánočku a potom jsme šli hrát hry do lesa. Na oběd jsme se vrátili nazpátek, sbalili si a vydali jsme se na vlak. Nakonec jsme se, s přáním hezkých Vánoc, rozešli domů.


VIDEO


8 views0 comments
Transfer

Celý náš tým tvoří dobrovolníci ze sboru Jednoty bratrské v Praze. Dlouhodobě pracujeme s dětmi ve věku základní školy. Máme zkušenosti s vedením a organizací volnočasových aktivit, letními tábory a cestovními tábory po Evropě (Francie, Španělsko). 

Více zde

 

© 2019 - 2020 by CW design. Vytvořeno pomocí Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now