• Transfer

Myší rodinka 27 - 29.9.2019

Zápis z výpravy od Šimona a Štěpána Dočkalových:


Program:


Pátek: Byl sraz u základny jednoty bratrské potom jsme jeli směr Kokořínsko dojeli jsme asi v 18.40. pod kopec vystoupili jsme z mini busu a šli jsme nahoru na kopec.nějaké části kopce byli docela prudké na konec jsem se dostali až nahoru na myší rodinku potom jsme se zabydleli a udělali oheň mezitím když Dan sekal dříví sekl se a s Šimonem odešli aby mohla Dana nabrat sanitka.Potom jsme si každý udělal svoji večeři a mezitím se vrátil Šimon. Za chvíli už si pomaličku odcházet  lehnout. Potom když už tam skoro nikdo nebyl přišel Dan.


Sobota: Ráno se rozdělal oheň a každej si dal svoji snídani. Potom jsme sekali dříví a pak byla svačina a  hráli jsme capture the flag. Šli jsme na výlet a protože studánka byla vyschlá, tak jsme museli jet pro vodu do vesnice. Večer byla společná večeře, bylo maso s rýží a bylo to dost dobrý.


Neděle: Ráno byl budíček v sedum pak jsme rozdělali oheň a každej si dal svoji snídani. Potom jsme začali balit věci a plachty a potom se vyrazilo na cestu domu, kam jsem zase jeli mini-busem.

Co se mi nejvíc líbilo:Nejvíc se mi líbilo rozdělávání ohně a hra.95 views0 comments
Transfer

Celý náš tým tvoří dobrovolníci ze sboru Jednoty bratrské v Praze. Dlouhodobě pracujeme s dětmi ve věku základní školy. Máme zkušenosti s vedením a organizací volnočasových aktivit, letními tábory a cestovními tábory po Evropě (Francie, Španělsko). 

Více zde

 

© 2019 - 2020 by CW design. Vytvořeno pomocí Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now