_DSC0484.jpg
transfer_turistak_white.png

PLÁN ŠKOLNÍHO ROKU 2021/2022 NAJDETE V SEKCI AKCE.

 

TRANSFER je turistický oddíl společnosti T4M z.ú., který založil sbor Jednoty Bratrské v Praze. Naše pravidelná činnost začala ve školním roce 2011/2012, kdy jsme reagovali na zájem dětí o výlety do přírody. V minulých letech klub probíhal formou víkendových výletů a delších akcí o prázdninách. Od roku 2021/2022 začal fungovat v rámci každotýdenního kroužku.

Oddíl je otevřený pro dívky a chlapce ve věku od 8 do 15 let. 

 

Každý pátek se scházíme, osvojujeme si nové dovednosti a hodnoty, budujeme přátelství. Jednou za měsíc vyrážíme na jednodenní, či vícedenní výlety spojené s pobytem v přírodě. Chceme děti rozvíjet co možná nejvšestranněji, seznamovat je s přírodními krásami krajiny, pomoci jim získávat vlastní neocenitelné zkušenosti z pobytu v přírodě, ale i se spolu učit první pomoci, orientace v mapě a terénu, vaření v přírodě a smysluplně trávit volný čas. V oddílu dlouhodobě budujeme hodnoty založené na samostatnosti, zodpovědnosti a spolupráci v týmu.

 

Na školní rok 2021/22 se do kroužku můžete přihlásit přes Vzdělávací centrum T4M v sekci "Kroužky", poplatek nezahrnuje měsíční výlety.

Podporují nás
JB_logo2013_zit_spolecne.png
logoT4M_cb.png
  • White Instagram Icon

Instagram