PLÁN VÝPRAV NA ŠKOLNÍ ROK 2020/2021 NAJDETE V SEKCI AKCE. 

 

TRANSFER je turistický oddíl společnosti T4M z.ú., který založil sbor Jednoty Bratrské v Praze. Naše pravidelná činnost začala ve školním roce 2011/2012, kdy jsme reagovali na zájem dětí o výlety do přírody. 

Oddíl je otevřený pro dívky a chlapce ve věku od 8 do 15 let. 

 

Každý měsíc proto pořádáme jednodenní, či vícedenní výlety spojené s pobytem v přírodě. Tento nevyčerpatelný zdroj společného poznávání vrcholí během léta, kdy putujeme po horách. Chceme děti rozvíjet co možná nejvšestranněji, seznamovat je s přírodními krásami krajiny, pomoci jim získávat vlastní neocenitelné zkušenosti z pobytu v přírodě. V oddílu dlouhodobě budujeme hodnoty založené na samostatnosti, zodpovědnosti a spolupráci v týmu.

 

Aktuální informace o blížícím se výjezdu naleznete vždy na těchto stránkách nebo Vám je rádi zašleme na Vaši emailovou adresu. Přihlášení je nutné prostřednictvím formuláře v sekci Zúčastním se.

Na první akci je třeba přinést vyplněnou přihlášku, která je platná na jakoukoliv další akci v tomto školním roce.

  • White Instagram Icon

Instagram

Transfer

Celý náš tým tvoří dobrovolníci ze sboru Jednoty bratrské v Praze. Dlouhodobě pracujeme s dětmi ve věku základní školy. Máme zkušenosti s vedením a organizací volnočasových aktivit, letními tábory a cestovními tábory po Evropě (Francie, Španělsko). 

Více zde

 

© 2019 - 2021 by CW design. Vytvořeno pomocí Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now